Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Poduszki z łuską gryki — szukasz wygodnej i zdrowej alternatywy dla tradycyjnej poduszki? Może warto spróbować poduszki wypełnionej gryką, która działa stabilizująco, jest w 100% antyalergiczna i wspiera naturalną postawę kręgosłupa nocą?

Poduszki z łuską gryki

Poduszki z łuską gryki to naturalna opcja dla osób ceniących sobie zdrowy sen. Łuska gryki to organiczny materiał, który posiada wiele korzyści dla naszego organizmu. Poduszka z łuską gryki doskonale dopasowuje się do kształtu Twojej głowy i szyi, dzięki czemu zapewnia nam maksymalny komfort podczas snu. Pomaga zachować naturalne i zdrowe krzywizny kręgosłupa.

Do produkcji poduszek z gryką Lunaby używamy wyłącznie łuskę gryki najwyższej jakości. Gwarantujemy długą żywotność i trwałość naszych poduszek. Dodatkowo łuska gryki ma właściwości antyalergiczne, co sprawia, że nasze poduszki są odpowiednie dla osób z alergiami i dla małych dzieci. 

Na poduszce Lunaby ułożysz swojego malucha od pierwszych chwil po porodzie. Poduszka jest bezpieczna dla noworodków i dzieci po 3 miesiącu.

Bądź eko, żyj w zgodzie z naturą i zachowaj zdrowie na dłużej

Poduszki z łuską gryki to ekologiczna alternatywa dla poduszek syntetycznych i pierza. Łuska gryki jest produktem roślinnym i organicznym, który nie wymaga przetwarzania chemicznego. Wpływa na mniejsze zużycie energii i mniejszą emisję substancji szkodliwych do ekosystemu. 

Dla Ciebie to także ważna wiadomość, bo poduszki z wypełnieniem z gryki, nie mają toksycznych substancji. Zachowują dzięki temu piękny zapach. Jeśli szukasz wygodnej, zdrowej i ekologicznej alternatywy dla tradycyjnych poduszek, to nasze poduszki z gryką są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wypróbowania naszych produktów już dzisiaj!