O MARCE

Lunaby to pasja, siła, piękno i komfort.

Pasja bo uwielbiam to co robię.

Siła bo prowadzę markę równolegle z etatem i wychowaniem trójki dzieci.

Piękno bo proponuję wam właśnie taki, dopracowany produkt.

Komfort bo naprawdę wygodnie z nami spać.

Wierzę, że kiedy pomysł spotyka się z pasją i zaangażowaniem, mogą powstać rzeczy piękne. Lunaby wprowadziło w moje życie radość z pracy, której już dawno nie odczuwałam. Mam nadzieję, że poczujesz tę energię, a nasze piżamy wprowadzą więcej radości i komfortu do wieczornych rytuałów i porannej krzątaniny.

Kupując nasze produkty wspierasz małą firmę z dużym sercem. Dlatego chcę, abyś wiedziała, że każda szwalnia, z którą współpracujemy, jest dobrym miejscem pracy, z uczciwym wynagrodzeniem. Nie będziemy Wam mydlić oczu. Branża odzieżowa jest i będzie szkodliwa dla środowiska, ale chciałam zapewnić, że staramy się te straty minimalizować. Korzystamy z naklejek, pudełek i etykiet z recyklingu.  Szyjemy głównie bawełniane i wiskozowe piżamy, korzystając w dużej mierze z polskiej przędzalni i farbiarni. Nie robimy nadprodukcji. Każdy model sprzedajemy do ostatniej sztuki, choćby za symboliczną opłatą. Współpracujemy z uzdolnionymi artystkami, tworząc dla Was unikatowe, niepowtarzalne wzory. Unikamy plastikowych guzików i foliopaków. Dbamy o każdy detal. Namawiamy Was do przemyślanych zakupów. 

Za zaufanie, które nam okazujecie, chcę się odwdzięczyć, tworząc wartościowe produkty, szukając jeszcze lepszych rozwiązań oraz wspierając inicjatywy społeczne.

Wciąż nam się chce i wciąż chcemy to robić jeszcze lepiej.

Wierzę, że nie ma lepszych i gorszych okazji, a każdy dzień i każda noc są warte celebrowania.