O MARCE

Lunaby to pasja, siła, piękno i komfort.  Pasja bo uwielbiam to co robię. Siła bo prowadzę markę równolegle z etatem i nie odpuszczam, nawet jak jest ciężko. Piękno bo proponuję wam właśnie taki, dopracowany produkt. Komfort bo naprawdę wygodnie z nami spać 😉

Lunaby to  moja drogą do rozwoju, satysfakcja i  odskocznia od domu z trójką maluchów, gdzie  śmiech  przeplata się z krzykiem, a miłością z bezradnością. Markę tworzę dla Was z nianią moich dzieci – Asią. Zarządzając firmą, przeważnie któraś z nas ma dziecko na rękach lub kolanach. I mówię Wam dziewczyny, w tym chaosie jest metoda 🙂

Wierzę, że kiedy pomysł spotyka się z pasją i zaangażowaniem, mogą powstać rzeczy piękne. Lunaby wprowadziło w moje życie radość z pracy, której już dawno nie odczuwałam. Mam nadzieję, że poczujesz tę energię, a nasze piżamy wprowadzą więcej radości i komfortu do wieczornych rytuałów i porannej krzątaniny.

Kupując nasze produkty wspierasz małą firmę z dużym sercem. Dlatego chcę, abyś wiedziała, że każda szwalnia, z którą współpracujemy, jest dobrym miejscem pracy, z uczciwym wynagrodzeniem. Nie będziemy Wam mydlić oczu. Branża odzieżowa jest i będzie szkodliwa dla środowska, ale chciałam zapewnić, że staramy się te straty minimalizować. Korzystamy z naklejek, pudełek i etykiet z recyklingu.  Szyjemy głównie bawełniane i wiskozowe piżamy, korzystając w dużej mierze z polskiej przędzalni i farbiarni. Nie robimy nadprodukcji. Każdy model sprzedajemy do ostatniej sztuki, choćby za symboliczną opłatą. Współpracujemy z uzdolnionymi artystkami, tworząc dla Was unikatowe, niepowtarzalne wzory. Unikamy plastikowych guzików i foliopaków. Dbamy o każdy detal. Namawiamy Was do przemyślanych zakupów. Wciąż nam się chce i wciąż chcemy to robić jeszcze lepiej.

Za zaufanie, które nam okazujecie, chcę się odwdzięczyć, tworząc wartościowe produkty, szukając jeszcze lepszych rozwiązań oraz wspierając inicjatywy społeczne.

Wierzę, że nie ma lepszych i gorszych okazji, a każdy dzień i każda noc są warte celebrowania.

P.S. Jeśli jesteś już naszą Klientką, pomóż nam, by Lunaby było lepiej widoczne w Google. Nasza wizytówka nazywa się Lunaby Sleepwear Polskie Piżamy – klikając w link poniżej możesz wystawić nam opinię po zakupie.

Wystawiam opinię po zakupie!