O MARCE

Lunaby powstało w 2014 roku i było odpowiedzią Asi Glogazy na potrzebę posiadania pięknych i praktycznych piżam. Teraz marka dostała drugie życie. Jest moją drogą do niezależności, rozwoju i świata piżam, które od dawna uwielbiam i kolekcjonuję.

Wierzę, że kiedy pomysł spotyka się z pasją i zaangażowaniem, mogą powstać rzeczy piękne. Lunaby wprowadziło w moje życie radość z pracy, której już dawno nie odczuwałam. Mam nadzieję, że poczujesz tę energię, a nasze produkty wprowadzą więcej radości i komfortu do wieczornych rytuałów i porannego pośpiechu.

Kupując nasze produkty wspierasz małą firmę z dużym sercem. Dlatego chcę, abyś wiedziała, że każda szwalnia, z którą współpracujemy, jest dobrym miejscem pracy, z uczciwym wynagrodzeniem. Z troski o środowisko korzystamy z recyklingowych papierów, a nasze foliopaki są w 100 % biodegradowalne. Szyjemy bawełniane piżamy, korzystając z wysokiej jakości materiałów, unikamy plastikowych guzików i dbamy o każdy detal.

Za zaufanie, które nam okazujecie, chcę się odwdzięczyć, tworząc wartościowe produkty, szukając jeszcze lepszych rozwiązań oraz wspierając inicjatywy społeczne.

Wierzę, że nie ma lepszych i gorszych okazji, a każdy dzień i każda noc są warte celebrowania.