ZWROT

Jeśli zamówiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań będziemy wdzięczni za informację zwrotną. Zależy nam aby nieustannie ulepszać produkty Lunaby.

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru.  

Bardzo Cię prosimy aby zwracany produkt był w stan nienaruszonym, bez śladów użytkowania, zabrudzeń od  makijażu oraz plam. Jeśli to możliwe w oryginalnym opakowaniu.

W celu zgłoszenia zwrotu prosimy o wiadomość mailową na adres shop@lunaby.com. Bardzo ułatwi i usprawni nam pracę jeśli do zwrotu dołączysz wypełniony formularz.

Koszt odesłania zamówienia nie podlega zwrotowi. 

Zwrotu wpłaty dokonujemy do14 dni na konto wskazane w formularzu lub na konto,
z którego wykonana była wpłata.

Przesyłkę prosimy nadać na adres wskazany w formularzu.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

REKLAMACJA

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym Lunaby podlegają 2 (dwu) letniej rękojmi, zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta oraz Ustawą Kodeks Cywilny. Podstawą rozpoznania reklamacji jest: paragon, faktura VAT, mailowe potwierdzenie zamówienia lub inny dowód uiszczenia płatności (np. bankowe potwierdzenia przelewu lub wyciąg obciążenia karty kredytowej) 

Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi konserwacji oraz usterki powstałe na skutek złego przechowywania, użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, uszkodzeń mechanicznych lub zdarzeń losowych. W celu złożenia reklamacji wydrukuj formularz reklamacji, dołącz go do produktu razem z dowodem zakupu oraz odeślij na nasz adres podany w formularzu. 

Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszt przesyłki (do kwoty 15 zł) zostanie Ci zwrócony a uszkodzony towar zostanie naprawiony w ciągu 20 dni roboczych. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, zaproponujemy wymianę na nowy towar lub w przypadku braku towaru, zwrócimy równowartość ceny na ten sam numer konta, z którego dokonana została transakcja, w ciągu 5 dni roboczych.  

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY